Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Content banner 022

Commissies

Binnen de vereniging zijn een aantal commissies en functionarissen actief met elk een eigen verantwoordelijkheid. De commissies zijn van grote waarde voor het functioneren van de vereniging. 

Commissie Afroeien

Voorzitter Arthur Overkamp ieorfa.[antispam].@rvweesp.nl; eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Els Ricke-van den Berg neieorsirassimmoc.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Nicola Wolstenholme
Commissielid Frank Molenaars
Commissielid Roland Kellaway

Commissie Afstellen Boten

Wherries Gerard Engels nalpnetob.[antispam].@rvweesp.nl; netobnelletsfa.[antispam].@rvweesp.nl
Skiffs en C1-tjes Cock Vree
Skiffs en C1-tjes Frank van de Gender
Gladde 4 en 8 Bas van Veen eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Dubbel 2 en C2 Cees de Jong
C4 en C4/5 Willem Koot
C4 en C4/5 Frits Jongeneel
C2/3 en C3/4 Lau In der Maur
C2/3 en C3/4 Ben Schnitger

Commissie Botenplan

Voorzitter Gerard Engels nalpnetob.[antispam].@rvweesp.nl; netobnelletsfa.[antispam].@rvweesp.nl
Comm. lid toerroeien Marc Buts thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Comm. lid sportief Luitze Perk eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Comm. lid recreatief Guus Keuning-Arentzen
Comm. lid jeugd Yol Visser
Comm. lid instructie Heleen Kooistra eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl

Commissie Instructie

Instructeur Bas van Veen eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Instructeur Thomas Hagedoorn eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Instructeur Arthur Overkamp ieorfa.[antispam].@rvweesp.nl; eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Instructeur Marie-Janne van der Vliet eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Instructeur Ilse Ganzeboom eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Coordinator/instructeur Heleen Kooistra eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl

Commissie Mouw & Loos

Commissielid Istvan Tan gnidelksgniginerev.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Annetta Klaassen gnidelksgniginerev.[antispam].@rvweesp.nl

Commissie Nieuwe Leden en Proefles

Voorzitter Ada Bijvoet selfeorp.[antispam].@rvweesp.nl; dilwuein.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Rosette van Barel

Commissie Redactie Digidol en Nieuwssite

Commissielid Lisanne Teeuwen eitcader.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Ineke de Waard eitcader.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Else de Haan eitcader.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Emmy Kwant eitcader.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Fons Plukker eitcader.[antispam].@rvweesp.nl

Commissie Terreinonderhoud

Er zijn geen resultaten om weer te geven.

Commissie Toertochten

Voorzitter Joost Ponte thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Marc Buts thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Viola van Dalfsen thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Joost Kollöffel thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Ed Merks thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Sander Blom thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Kees van Ommeren thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl

Commissie Toko

Commissielid Barbara Kramer okot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Cisca Boots Tetteroo
Commissielid Hennie Dijkstra okot.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Joost Kollöffel thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl

Functies

Agendabeheer Petra Groot
Gastroeien Carola Kesteloo neieortsag.[antispam].@rvweesp.nl
Ledenadministratie Yne Waterham eitartsinimdanedel.[antispam].@rvweesp.nl
Opvang nieuwe leden Ada Bijvoet selfeorp.[antispam].@rvweesp.nl; dilwuein.[antispam].@rvweesp.nl
Reserveringen Emile Draaijers nerevreser.[antispam].@rvweesp.nl
Roeiclinics Carola Kesteloo neieortsag.[antispam].@rvweesp.nl
Vertrouwenscontactpersoon Renske Harte-Sluman noosreptcatnocsnewuortrev.[antispam].@rvweesp.nl
Verzekeringenbeheer Jochem Donia negnirekezrev.[antispam].@rvweesp.nl
Vrijwilligers Toke Heuven
Vrijwilligers Carla Kastelein
Webmaster Ronald Uljee retsambew.[antispam].@rvweesp.nl

Onderhoud roeimateriaal

Riemen en gebouw Margriet Jannette Walen
Riemen en gebouw Hansje Pauw-Plomp
Reparaties en groot onderhoud Gerrit Geerlings
Onderhoud vlotten Cock Vree
Onderhoud ergometers Michel van Staveren
Onderhoud botenwagens en No Panic Hans Meuwissen
Lakken bootranden etc. Marlies van der Weyden
Grote schoonmaak gladde boten Ed Merks thcotreot.[antispam].@rvweesp.nl
Grote schoonmaak C-boten en wherries Marianne Blekemolen
Beheer wedstrijdriemen Luitze Perk eitcurtsni.[antispam].@rvweesp.nl
Coördinator Gerard Engels nalpnetob.[antispam].@rvweesp.nl; netobnelletsfa.[antispam].@rvweesp.nl

Wedstrijdorganisatie

Commissielid Frank van de Gender
Commissielid Rosette van Barel
Commissielid Yne Waterham eitartsinimdanedel.[antispam].@rvweesp.nl
Commissielid Jeanine de Bruin
Commissielid Marjolein Bauwens
Commissielid Jody Braam
Commissielid Cees de Jong
Commissielid Esther Rijntjes-Jacobs

De wedstrijdorganisatie is (gezamenlijk) bereikbaar via djirtsdew.[antispam].@rvweesp.nl