Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Roland Kellaway overleden

Geplaatst op 23-08-2023  -  Categorie: Overig  -  Auteur: Ronald Uljee

img-2627

 

Onverwacht en geschrokken kwam het bericht dat Roland Kellaway op 19 augustus 2023 is overleden.

" Niemand zag dit aankomen. Gelukkig was Roland met zijn geliefde vrouw op zijn boot. " 

 

Roland heeft jarenlang bij onze vereniging geroeid en instructie gegeven aan velen. Jarenlang hebben we mogen genieten van Roland zijn positieve en enthousiaste uitstraling, maar ook zijn roei instructies en verhalen. Hij is uiteindelijk verhuisd naar Harlingen omdat zijn hart nog meer bij het zeilen lag en daar met zijn boot voor de deur altijd een zeiltocht kon maken. 

img-6771Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Steven de Nie Steven de Nie
01 sep 2023 08:31

Roland heeft een grote bijdrage geleverd aan onze vereniging door zijn sympathieke persoonlijkheid en enthousiasme. Hij heeft bij velen van ons het plezier in het roeien en het genieten met elkaar aangewakkerd. Mensen als Roland vormen een vereniging. We staan stil bij zijn belangrijke inbreng en wensen iedereen die hem de komende tijd zal missen heel veel sterkte.

Madeleine van Eeghen Madeleine van Eeghen
26 aug 2023 14:44

Wat een ontstellend treurig bericht! Ik herinner me nog goed dat Roland bij ons kwam roeien en in no-time zijn diploma's haalde, daarna inderdaad jarenlang zelf heeft les gegeven. Aangestoken door zijn enthousiasme kwam ook Leontine bij ons roeien en droeg haar steentje bij, we vonden het ontzettend jammer en een gemis dat ze naar Harlingen verhuisden. Wat verschrikkelijk voor Leontine, ik wens haar heel veel sterkte!

De laatste nieuwsberichten:

Uilenspiegeltje

Datum: 29 november 2023

Vlotten schoon geschrobd.

Datum: 24 november 2023

Bestuursberichten

Datum: 22 november 2023

De Liefde is weer hersteld

Datum: 22 november 2023

Blokkade Gaasp!

Datum: 18 november 2023

Inlooproeien 2.0

Datum: 13 november 2023

Molenwedstrijd foto’s

Datum: 17 oktober 2023

 

 

Pagina laatst bijgewerkt op 14 augustus 2018

Logo roeivereniging weesp wit ROEIVERENIGING WEESP

Utrechtseweg 17, 1381 GR Weesp
Tel. 0294 - 419 862, ofni.[antispam].@rvweesp.nl
  /roeivereniging.weesp

Boothuis