Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Commissie Onboarding maakt nieuwe leden wegwijs

Geplaatst op 03-06-2021  -  Categorie: Overig  -  Auteur: Angela Donkers

20210603-welcome-on-boardCommissie Onboarding maakt nieuwe leden wegwijs binnen de vereniging

Het behoud van net afgeroeide nieuwe leden is een aandachtspunt. Nieuwe leden hebben soms moeite hun weg binnen de vereniging te vinden, ondanks alle informatie, mogelijkheden en bereidwilligheid die wij als vereniging bieden.  

Het is hartstikke jammer als leden na een jaar hard werken eindelijk C4 zijn afgeroeid en vervolgens de vruchten niet weten te plukken van al hun inspanningen. Dit geldt niet alleen voor de roeiers zelf, maar natuurlijk ook voor onze instructeurs die een heel jaar tijd en aandacht hebben geïnvesteerd in weer een nieuwe lichting.

De Commissie Onboarding is opgericht om net afgeroeide nieuwe leden actief te ondersteunen bij het vinden van de weg en een eigen plekje binnen de vereniging. Dit in samenwerking met de Instructiecommissie en de Commissie Nieuwe Leden. De Commissie Onboarding bestaat uit Carola Kesteloo, Angela Donkers en Wendy Mok (tevens onze nieuwe penningmeester).

Ben je afgeroeid en kun jij (en je team) hulp gebruiken om beter te "landen" binnen onze vereniging? Neem dan contact op met Carola, Angela of Wendy via gnidraobno.[antispam].@rvweesp.nl. Ook degenen die al langer lid zijn kunnen meehelpen: geef nieuwe leden vertrouwen en betrek hen bij onze vereniging!Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

De laatste nieuwsberichten:

Proeflessen

Datum: 20 maart 2024

ALV 19 april

Datum: 18 maart 2024

Landelijke Opschoondag

Datum: 07 maart 2024

De Eem is weer in de vaart.

Datum: 06 maart 2024

Verslag bestuursvergadering

Datum: 14 februari 2024

 

 

Pagina laatst bijgewerkt op 14 augustus 2018

Logo roeivereniging weesp wit ROEIVERENIGING WEESP

Utrechtseweg 17, 1381 GR Weesp
Tel. 0294 - 419 862, ofni.[antispam].@rvweesp.nl
  /roeivereniging.weesp

Boothuis