Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Lustrum cadeau voor de RVWeesp

Geplaatst op 06-06-2023  -  Categorie: Jubileum RVW  -  Auteur: Steven de Nie

20230603-nicola-keramiekAl een leven lang werkt Nicola Wolstenholme met klei, glazuren en pigmenten om keramische objecten te maken die communiceren en ontroeren. Dat zelfde leven slijpt ze met evenveel toewijding aan haar eigen roeitechniek en die van haar medeleden van onze RVWeesp. Deze twee passies komen samen in het lustrumcadeau dat Nicola de RVWeesp afgelopen 3 juni tijdens ons 45 jarig lustrumfeest aanbood.

20230603-lustrumcadeau-nicola

Weer kreeg de vereniging van haar een monumentaal object dat prachtig in tegels de sfeer weergeeft die past bij het verenigingsgebouw en de mensen. Net als het "maak schoonschip" stuk op de koffietafel gaat dit pronkstuk ons in de TOKO blijvend laten weten hoe waardevol de vereniging is voor ons. Namens alle leden bedankt voor dit mooie cadeau.

Steven de NiePlaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Lisette van Dolderen Lisette van Dolderen
11 jun 2023 11:10

Onze vereniging is verrijkt met dit mooie kunstwerk en cadeau ter ere van ons 9e lustrum. Het is niet de eerste keer dat je iets moois voor onze vereniging hebt gemaakt. Fijn dat we allemaal van jouw vaardigheid mogen genieten. Hartelijk bedankt Nicola.

Yvette Schoenmakers Yvette Schoenmakers
06 jun 2023 21:59

Wat een geweldig geschenk Nicola!

 

 

Pagina laatst bijgewerkt op 14 augustus 2018

Logo roeivereniging weesp wit ROEIVERENIGING WEESP

Utrechtseweg 17, 1381 GR Weesp
Tel. 0294 - 419 862, ofni.[antispam].@rvweesp.nl
  /roeivereniging.weesp

Boothuis