Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Nieuwjaarsreceptie van 11 januari

Geplaatst op 12-01-2019  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: redactie

Met een schelle fluit maant Steven de Nie, onze voorzitter, de al gezellig koutende roeiers op de nieuwjaarsreceptie tot19-01-11-nieuwjaarstoespraak-voorzitter19-01-11-lustrumcie-1 stilte. Zo krijg je ook een kippenhok stil, leert hij ons. Het werkt.

Het jubileumfeest was natuurlijk hèt evenement van het jaar. Een zeer geslaagd feest, dankzij de onvolprezen jubileumcommissie. Steven bedankt de aanwezige leden van de commissie, Renske, Arthur en Ronald. Zij krijgen een prachtig bord en een lustrum-medaille.

19-01-11-lustrumcie-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Verder worden alle commissies bedankt, met ook nog een speciale vermelding voor de cie botenonderhoud. Deze cie besteedde 820 uur aan het onderhoud van de boten. Een half jaar werk van een fulltimer!

Traditiegetrouw krijgen we interessante cijfers te horen. Van onze 337 leden is ruim 15% onder de 30 jaar oud, iets meer dan de helft tussen 30 en 60, en ruim 30% 60+ en zelfs een 80+ster! We roeiden samen 110.000 kilometer, bijna drie keer de aarde rond. Van de C-boten werden de Uitermeer (263 vaarten), de Diemerdam (216) en de Ossenmarkt (202) het meest gebruikt. De Smal Weesp koos 207 keer het ruime sop, en van de skiffs werd de Spijker het meest gebruikt (202) (daar zal Cock Vree de hand in hebben gehad).

Ook al weer traditiegetrouw deelt Anne de kilometerprijzen uit. Leon de Jong krijgt de Muidentrofee. Maar of hij 19-01-11-leon-ontvangt-muydentrofeewerkelijk steeds de sluisdeuren heeft gekust ... Van de jeugd heeft Anna Hin de meeste kilometers geroeid: 854! 

19-01-11-jeugdkilometertrofee-voor-anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De winnaar van de volwassenenbokaal is helaas afwezig. Cock Vree roeide met afstand de meeste kilometers: 1941. Hulde voor deze diehards! Na 37 jaar prijzen uitreiken draagt Anne het stokje over aan Gerard Engels. Wij danken Anne voor zijn jarenlange, belangrijke werk.

Het officiële gedeelte van de receptie wordt afgesloten met een belangrijk onderwerp: Kikarow. Twee gasten van de organisatie van Kikarow, Karin en Angela, vertellen ons over dit prachtige initiatief. Kikarow wil €500.000, - 19-01-11-kikacomitebijeenbrengen voor onderzoek naar de late effecten van kanker bij kindereren. Er 19-01-11-kikacommissie-rvwzal 14 weekenden geroeid worden langs een groot aantal roeiverenigingen. 100 km per weekend. Op 14 juli komt de tocht langs onze vereniging naar het eindpunt Utrecht. Wie gaat er (gesponsord) meeroeien? Onze vereniging wil €10.000 bijeenbrengen. Jeanine de Bruin, Jody Braam, Leontine Kellaway en Joost Zuidberg, vormen de Kikarow- commissie van RVWeesp. Op de homepagina van onze website staat een Kikarow banner. Daar vind je alle informatie + een doneerknop!

 

 

 Plaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

 

 

Pagina laatst bijgewerkt op 14 augustus 2018

Logo roeivereniging weesp wit ROEIVERENIGING WEESP

Utrechtseweg 17, 1381 GR Weesp
Tel. 0294 - 419 862, ofni.[antispam].@rvweesp.nl
  /roeivereniging.weesp

Boothuis