Logo roeivereniging weesp

ROEIVERENIGING WEESP

Sportief op het mooiste roeiwater van Nederland!

Uit de bestuursvergadering

Geplaatst op 13-06-2023  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: BestuurRV Weesp

Afgelopen bestuursvergadering van 7 juni kwam vooral de evaluatie van ons 45 jarige lustrumfeest ter 23-06-lustrum-lisettesprake. Jullie bestuur kon niet anders dan constateren dat de lustrumcommissie er ook dit keer weer in is geslaagd om onze vereniging van de beste kant te tonen. Het merendeel van onze leden heeft op zaterdag 3 juni meegedaan met deze dag. Het vrolijke en rijkelijk van spijs en drank voorziene programma was vol met activiteiten die ons met veel plezier bij elkaar bracht. Aan allen, lustrumcommissieleden en actieve leden tijdens de dag, die hebben bijgedragen aan deze mooie dag, dank voor de inzet!

Het BestuurPlaats een reactie op dit nieuwsbericht:

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst

 

 

Pagina laatst bijgewerkt op 14 augustus 2018

Logo roeivereniging weesp wit ROEIVERENIGING WEESP

Utrechtseweg 17, 1381 GR Weesp
Tel. 0294 - 419 862, ofni.[antispam].@rvweesp.nl
  /roeivereniging.weesp

Boothuis